NOWE TECHNOLOGIE

Branża gier komputerowych rozwija się bardzo dynamicznie, jej wartość rocznie wzrasta o około 8%, a całość przychodów szacowana jest na 90–100 miliardów dolarów.
Polski rynek jest dziewiętnastym pod względem wielkości na rynku światowym, a jego wartość oceniana jest na około 1,5 miliarda złotych.

W ramach działalności inwestycyjnej w branży Nowych Technologii spółka Naskers Investments inwestuje w zakup udziałów i akcji podmiotów działających w branży gier komputerowych i aplikacji, posiadających w swoim portfolio rozpoznawalne produkcje z dużym potencjałem sprzedażowym.

W kręgu naszych zainteresowań są zarówno spółki notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych, spółki prawa handlowego nie notowane na Giełdzie ale również małe kilkuosobowe zespoły produkcyjne mogące realizować lub współtworzyć zlecone projekty. Współpracujemy w tym zakresie z partnerami nie tylko w Polsce ale także na całym świecie.

Naskers Investments oferuje swoim Partnerom biznesowym kooperację w wielu obszarach działalności, przede wszystkim w zakresie wsparcia spółek w pozyskiwaniu przez nie środków finansowych na dalszy rozwój i realizowanie kolejnych produkcji.